Hľadáme posilu - ďalšieho eko hrdinu

dajme sily dohromady

Založili sme Eco Hero, pretože máme radi našu planétu a vidíme, že je v ohrození. Naším hlavným cieľom je inšpirovať a vzdelávať, šíriť slovo o tom, čo sa deje okolo nás a o tom, ako môže každý žiť udržateľnejšie.

ako pracujeme?

Eco Hero sa stáva dôveryhodným hlasom v ekológii a udržateľnosti. Neustále pracujeme na vývoji stránok, písaní článkov, SEO, marketingu a sociálnych médiách. Okrem toho však máme aj vlastnú prácu na plný úväzok. Je toho veľa, ale veríme, že to stojí za to. V projekte vidíme hlboký význam.

Eco Hero potrebuje rásť, chceme šíriť viac a viac užitočných informácií medzi ľudí. A práve preto by sme si radi našli do tímu nového parťáka, ktorý by nám občas pomohol.

koho hľadáme?

Vieme, že mnohí z vás chcú prispieť k lepšiemu svetu. Ak si ochotný/á stráviť chvíľu svojho voľného času pre zmenu za zelenšie Slovensko prostredníctvom nášho online média, radi sa s tebou porozprávame.

Chceme sa stretnúť s mladými nadšenými ľuďmi, ktorí sa chcú dozvedieť viac o online svete, copywritingu, marketingu, SEO, sociálnych médiách, dizajne alebo kódovaní.

Chceš byť aktívny/a na sociálnych médiách, písať články a prinášať nové nápady ako vytvoriť obsah, vďaka ktorému nakopneme viac ľudí začať robiť zmeny? Máš zručnosti v oblasti dizajnu alebo IT? Perfektné! Neváhaj a napíš nám! Tešíme sa na privítanie ďalšieho nadšeného kreatívca v našom tíme. A ešte dodatok, všetok obsah publikujeme v slovenčine, ale interne pracujeme v angličtine.

čo ponúkame?

Eco Hero bol vytvorený (a stále je) ako neziskový projekt, do ktorého prispievame dobrovoľne.

Byť súčasťou tímu znamená mať veľkú príležitosť zdieľať projekt s veľkým potenciálom. Znamená to transformovať zručnosti, ktoré si získal/a počas štúdia (nielen na škole, ale kľudne aj na YT  🙂 ) na nové skúsenosti.

Tvojou odmenou bude množstvo výziev a skúseností, ktorými ťa prevedieme v mnohých oblastiach digitálneho marketingu. Naučíš sa nové veci a na životopise sa ti to bude pekne vynímať.

kontaktuj nás

Máš myšlienku či nápad, ktorý by si rád zdieľal? Rád by si s nami spolupracoval? Prosím pošli email na baska@ecohero.sk.

Tešíme sa na tvoju správu.